Nove župne stranice

Župa Kraljice sv. Krunice svojim posjetiteljima predstavlja redizajniranu i poboljšanu web stranicu - preglednija je i brža.

Preglednije stranice posjetiteljima pružaju više informacija i olakšavaju snalaženje na stranicama župe.

Na samoj naslovnici uz novosti dostupan je i raspored svetih misa za aktualni tjedan.

Tehnička poboljšanja posjetiteljima omogućuju lakši pristup župnom listiću (Glas Kraljice Krunice) koji stvara spektakularan 3D efekt flipping listića.
Osim novog dizajna noviteti na stranicama su: aktivnosti, pastoralni rad, katolički kalendar, nedjeljna odnosno blagdanska poruka, župni ured.

Pod kategorijom Župni ured možete saznati sve kontakt podatke pastoralnih djelatnika ili poslati e-mail.
Preglednost fotografija u galeriji je jednostavniji i brža a za svako novo događanje redovito će se ažurirati.

Župne web stranice su prebačene na novi server što omogućuje brži pregled stranice.